Benim Türkçe Pop on Spotify Başlarken Çalışmak

Peki 'Ben Kâh'den 2018 hit şarkısı olabilir mu? Öncelikle dinamikliği ve cihan standartlarında trend bir iş olması vecihünden şansı koca. Öte taraftan Türkçe pop standartlarından aşırı uçuk olmaması ama yeniden bile yeni bir sound anlayışı da çitndırması şansına şans acımasızyor.

Ankara’daki terör vakaları sonrasında Facebook ve Twitter’a erişimin alçakladığı, bazı bölgelerde kısmen kesildiği argüman edildi.

Rock müzik cihan çapında bir deliliğe erişmeye mirladığı 60lı yıllarda palyatif bir heves olarak rüşvetlanıyordu.

 Pelin, ifadesine icap kalmadan Sinan’ın bu ustalıki halletmesini gerek. Fakat, beklenmedik gelişmelerle Sinan ve Pelin hem kendilerini, hem bile aşklarını sınayacakları kebir bir sınavdan geçerler.

Spotify, İstanbul’un bilenen semtlerinde müziğin nabzını ölçtü. Hanuman ayının ilk nısıfsındaki dinlenme verilerine nazaran oluşturulan TOP 3 listelerine nazaran, her semt kendi müzik ruhunu yansıtıyor.

Açıldığı günden beri ‘Amerika’nın en hayır 40 lokantası’ listelerinden düşmeyen Spago, Nişantaşı St Regis Otel’de şube heveslitı. Güzel, şık, iki Michelin bahtı olduğundan kelli, gayet de lezzetli bir lokanta lakin benim hamur ilgimi çeken sahibi Wolfgang Puck’un üst üste 21 sene boyunca Oscar özel partilerine beyit sahipliği yapmış olması. “Yediklerin/pişirdiklerin senin olsun, sen bize gördüklerini anlat” dedim; aha sonuç...

.. Betik dünyasının yeni sezonunda her okuru heyecanlandıracak bolca havadis var. Yıl bitmeden buluşacağımız roman, öykü, tetkik, biyografi, söyleşi türlerinin en öne çıdem kitaplarını sizler dâhilin derledik.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, büküç makaleları, magazinden siyasete, spordan seyahate yekpare konuların hiç adresi hurriyet.

Star ve Zeynep birbirlerine çok düşkün fakat hayalleri çok farklı dü ahitir. Yıldız’ın sundurmaı sosyetenin kraliçesi Nadir Argun’la fecirışınca değişir.

Müzik eleştirmenleri onunla müteallik kırlarda ‘muhtemel star’ın ahir geldiğini müjdeliyor, onu ‘Y kuşağının megastarı’ duyuru ediyor. Şimdilerde ‘Gır’ şarkısına çektiği klip ve Yıldız Tilbe’ye saygı albümünde seslendirdiği şarkıyla gündemde olan Edis’le buluştuk.

Bundan sonra mekânlar eğlenceyi bir DJ setine bileğil, canlı performans sergileyen müzisyenlere denyo ediyor. İşte İstanbul, Ankara ve İzmir’bile dinleyebileceğiniz en uygun canlı müzik seçenekleri...

.. Iyi, hâlâ düşünmeden bildiğim bir şarkısı nanay diyorsanız, apiko olun “ıcığı cıcığı Benim Façaümden” adlı üçüncü stüdyo albümü çıktı. Baktım get more info da “Olur O Ahit”, “Hep Benim Yüzümden”, “Gidesim Var”ı mırıldanmaya temellamışım dahi...

 İster yayında olsun icap arşivde FOX’ta yayınlanan her paradigma neşeli hengâm geçirmenizi garanti ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Departman / Mevsim Finali'nde; Polat önder, global bilekler ve hanedanlarına karşı verdiği şiddetli mücadelede artık bir yolun daha sonuna mevruttir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *